Ostatnia prosta przed Ligą

Dokładnie 8 dni, 14 godzin, 59 minut i 12 sekund pozostało do startu Ligi podczas pisania tego artykułu. Także mecze kontrolne, treningi w Klasie "O" oraz w klasach"A" i "B"są w na ostatniej prostej i już 21 marca będziemy mogli delektować się kolejnymi emocjonującymi meczami o stawkę, a do Cykarzewa zawita Pogoń Blachownia !

Pogoda za oknem w kratkę jak to w marcu bywa, także w kratkę nasz zespół rozgrywa spotkania kontrolne. W minioną sobotę biało-niebiescy odnieśli trzecią porażkę w piątym rozegranym test-meczu. Tym razem srodze zrewanżował się Płomień Czarny Las za ligowy remis 1:1 na ich terenie. Podopieczni trenera Łukasza Stefańskiego zaaplikowali naszemu zespołowi 5 bramek, honorowe trafienie zaliczył dla naszego zespołu Mariusz Gębski. Początek spotkania oraz cała pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, ale słabsza postawa w drugiej połowie Gromu została srodze udokumentowana...

Ważną informacją jest, że w najbliższą sobotę, 14 marca w Cykarzewienie dojdzie do skutku sparing z Lotnikiem Kościelec (Klasa Okręgowa), w zamian trener Tomasz Grabara zaaranżował spotkanie z szóstą siłą Częstochowsiej "B" klasy Gr.I - Startem Soborzyce. Początek spotkania o godz. 15:30 w Cykarzewie przy Rumiankowej 96. Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie !

Po sparingu ze Startem w niedzielny wieczór (15 marca), zostaną podane ruchy kadrowe oraz ostateczny skład Gromu Cykarzew na rundę wiosenną sezonu 2014/2015.